Špecializovaná firma na predaj čerpadiel, čerpacej
techniky a príslušenstva k čerpadlám.

Pumpy s.r.o - čerpadlá Košice

Špecializovaná firma na predaj čerpadiel, čerpacej technicky a príslušenstva k čerpadlám.

Našim zákazníkom ponúkame odborné a kvalifikované rady pri výbere vhodného čerpadla vrátane kompletného príslušenstva pre jeho konkrétnu aplikáciu.

V našej predajni ponúkame veľký výber čerpadiel od značkových a rokmi overených výrobcov na čistú , dažďovú a splaškovú vodu ako aj cirkulačné, obehové čerpadlá pre vykurovanie.

Máme kvalifikovaných predajcov, ktorí už dlhé roky pracujú s čerpadlami, neustále sa v tejto oblasti vzdelávajú a ochotne poradia zákazníkovi, navrhnú pre neho najvhodnejšie riešenie či už z hľadiska technického ako aj cenového. Popri samotných čerpadlách ponúkame aj široký sortiment najrôznejšieho príslušenstva pre vodárov a inštalatérov a samozrejmosťou sú náhradné diely na nami predávané čerpadlá.

Našimi zákazníkmi sú aj priemyselné firmy,či stavebné spoločnosti, ktorým dokážeme navhrnúť vhodné riešenie požadovanej aplikácie čerpadla, alebo čerpacích systémov, vrátane kompletného príslušenstva, či už na čistú, alebo špinavú a odpadnú vodu s dodaním, montážou a uvedením do prevádzky.Realizujeme aj dodávky na kľúč a zabezpečujeme aj servis ponúkaných čerpadiel. Sme regionálnym zmluvným obchodným partnerom renomovanej a svetovej čerpadlárskej firmy GRUNDFOS.

Ja ako majiteľ firmy pracujem s čerpadlami, čerpacími systémami a hydraulikou potrubných systémov už viac ako 25 rokov a preto som pri výbere čerpadiel do predajne a na predaj našim zákazníkom preferoval značku a overenú kvalitu, ktorú nám takýto výrobcovia čerpadiel vedia garantovať a to nielen už v spomínanej kvalite čerpadiel, ale aj v následnom servise či pri riešení reklamácií.

Vážený zákazník,
som si vedomý, že platí ...kvalitný výrobok + kvalifikovaný predajca = spokojný zákazník a na tejto jednoduchej rovnici je postavený hodnotový rebríček firmy.

Prajem si , aby z našej predajne odchádzalo čo najviac spokojných zákazníkov, ktorí si možno povedia...: „ títo ľudia teda vedia čo predávajú “.... a ja ako aj zamestnanci firmy Pumpy, s.r.o. sa budeme snažiť a dbať o to, aby toto nebola len tu napísaná fráza ale naše každodenné motto!

K tomuto Vám dávam svoje slovo čerpadlára!
Ing. Robert Jesenič

O nás
O nás
O nás